שער לחניה

שערים חשמליים וידניים לחניית הבית והמשרד

שערי חנייה מהווים את הפתרון המושלם לביטחון רכבכם. הם מספקים הגנה מלאה מפני גנבים וזרים, מאפשרים כניסה למורשים בלבד ואף מסתירים את רכבכם מפני עוברים ושבים. חברת ריילגייט מציגה בפניכם שערי חנייה חשמליים / שער כניסה / ידניים באיכות גבוהה ועיצובים מרשימים.

שער חניה חשמלי מבית ריילגייט

ריילגייט מתמחה בייצור, עיצוב, שיווק והרכבה של שערים לכל צורך ומטרה. בין מגוון מוצריה, מספקת לכם החברה שערי חניה חשמליים המאפשרים לכם ליהנות מנוחות, איכות, הגנה ועיצוב ברמות גבוהות במיוחד. החברה מעסיקה אנשי מקצוע ראשונים במעלה בכל שלבי הייצור, העיצוב וההרכבה של השערים. הציוד המכני המתקדם של ריילגייט מאפשר לצוות המומחים לייצר עבורכם שערי חנייה חשמליים עמידים וברמת גימור גבוהה. כחומר גלם מרכזי לייצור שערים חשמליים לחניה, משתמשת החברה באלומיניום שעמיד בפני נזקי מזג האוויר, מותאם לאקלים הישראלי, חסין ובטיחותי. כמו כן, משקלו הקל יחסית משמר את השער ותפקודו המושלם לאורך שנים, שכן הוא אינו מכביד על החלקים הנעים בו. שער חשמלי לחניה מבית ריילגייט מספק הגנה מלאה לרכב שלכם, שינוע חלק באמצעות מסילות ונוחות של פתיחה וסגירה באמצעות שלט חשמלי.

שער חניה חשמלי בעיצוב יוקרתי וייחודי

סימן ההיכר החזק ביותר והמהותי ביותר הינו העיצוב החיצוני של ביתנו הפרטי, שכן עיצוב זה מהווה את הרושם הראשוני אליו נחשף כל עובר ושב. אם ברצוננו לשדר יוקרה ופאר לבאים בפתח ביתנו, הרי שעלינו להשקיע בעיצוב חיצוני מפואר ומרהיב אשר יסיט את מלוא תשומת הלב את המבנה ושעריו. חלק בלתי נפרד מהכניסה לבתים פרטיים הוא כמובן שער החניה, אשר לקיומו ולנוכחותו מעלות רבות ומשמעותיות, כגון: שמירה על פרטיות מלאה – חלק חשוב ממחייה בבית פרטי היא כמובן השמירה על הפרטיות, צורך זה הינו צורך מוכר, ברור וידוע (שכן הוא מהווה את רצונם של כלל האנשים אשר בוחרים להציב שערים וגדרות בפתח הכניסה לביתם ולחנייתם). צורך זה נובע מהרצון הברור לחיות בשלווה שבה יתאפשר לכלל בני הבית התנהל כרגיל בשגרתם מבלי שום "הצצה" אל חייהם ואל ביתם הפרטי. פתרון יעיל, אמין וראוי לשמירה מוחלטת של פרטיות הינה כמובן הצבת שערים וגדרות סביב המבנה. שמירה על חנייה- שמירה על מקום החנייה הפרטי שלנו היא איננה מובנת מאילו בארצנו הקטנטונת (שכן נהגים רבים נוטים לתפוס לנו את החנייה בטענות שב.. רק לרגע, בדיוק חניתי, אני בתוך הרכב וכד'). על כן, על מנת לשמור על חנייה פרטית ולאפשר לעצמנו את הבלעדיות המלאה עליה הרי שכדאי לנו לחשוב על התקנת שער חנייה חשמלי.

הבטחת בטיחות מרבית ותחושת ביטחון מקסימלית – הצבת שער חנייה בכניסה לחנייה הפרטית שלנו, מהווה באופן ישיר וברור גם את הבטחת ביטחוננו האישי ותורמת רבות לתחושת ביטחון מקסימלית. בקרת כניסה ויציאה – שימוש ראוי ויעיל בשער לחניה חשמלי מהווה פתרון אידאלי ומשמעותי בבקרת כניסה ויציאה של מורשים (בעלי שלט או קוד גישה). עיצוב חיצוני ייחודי ומרהיב של שערי החנייה והבית – חברת ריילגייט המספקת את מתן פתרונות שערי החנייה החשמליים המתקדמים ביותר בארץ, מאפשרת לשלל לקוחותיה ליהנות גם ממוצר איכותי, אמין ויעיל וגם מעיצוב נהדר וייחודי של שער חניה מעוצב באופן אישי על פי בקשת הלקוח.

שער חניה חשמלי

החברה מעמידה לרשותכם מגוון רחב של שערי חנייה חשמליים מעוצבים. האלומיניום מאופיין בגמישות המאפשרת שלל עיצובים ודקורציות. הציוד המתקדם ואנשי הצוות המומחים של ריילגייט, מאפשרים לה לספק לכם שערים בהתאמה אישית: שער חניה אטום, בסירוג צפוף, בסירוג מרווח, בצבעים ובפרופילי גדלים משתנים. שער חשמלי לחניה מבית החברה מספק לכם מענה נרחב והתאמה אישית על פי טעמכם וצרכיכם.

צרו איתנו קשר עכשיו והמומחים שלנו יעזרו לכם בהבנת הצרכים, בעיצוב שער החנייה המתאים לבית או המשרד שלכם ומשם נלווה אתכם בתהליך הקנייה וההתקנה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות