שער חשמלי

שערים חשמליים לבית ולחניה

שערים חשמליים מהווים פתרון מצוין ודקורטיבי עבור בתים ומבנים בעלי חצר או שטח פרטי. בשוק קיים מגוון רחב מאוד של שערים חשמליים, כאשר ההבדלים העיקריים מתבטאים בחומרי הגלם, העיצוב והמחיר. עבור רבים מאיתנו הבחירה מעורפלת, מאחר ואיננו מתמצאים ביתרונות ובחסרונות של המוצרים השונים. ריילגייט הינה חברה המתמחה בייצור והרכבה של שערים חשמליים, גדרות, מעקות, ידיות וכיוצא באלו. מתוקף ניסיונה רב השנים והמוניטין של החברה הידועה במצוינות ובמקצועיות, פועלת החברה בייצור ושיווק בלעדי ומקצועי של שערים חשמליים מתקדמים לכל מטרה ולכל מבנה. הצוותים המנוסים ואנשי המקצוע המומחים של חברתנו פועלים באופן מתמיד בכדי לייצר לקהל לקוחות החברה את מיטב החידושים, האפשרויות והעיצובים האפשריים ביצירת שערים חשמליים עמידים ואיכותיים ללא פשרות. על כן, חברת ריילגייט מציגה בפניכם את כל המידע החשוב על מנת שתבחרו שער לחניה חשמלי שיתאים בדיוק עבורכם.

התאמת שער חשמלי לצרכים שלכם

לפני שקונים שער חשמלי ומתחילים בבחינת המוצרים השונים, חשוב לבחון את הצרכים שלכם. לדוגמא: שער חשמלי המיועד לשמירה על בטחון הבית ויושביו דורש איכות גבוהה בהרבה משער שמטרתו היא בעיקר נוי. הצורך שלכם הינו הבסיס ממנו אתם צריכים לצאת אל מסע החיפושים. ריילגייט מציעה לכם מגוון רחב של שערים בשילוב ייעוץ מקצועי, על מנת שתוכלו לקבל מענה מתאים לכל צורך ומטרה. שערים חשמליים – לחצר הבית או החניה, שער חניה, שער כניסה ועוד חשיבות ההתאמה המדויקת של השערים למבנה החיצוני או הפנימי הינה רבה ומהותית, על כן אנו בחברה פועלים באופן מדויק ומקצועי למדידת השטח וליצירת מוצר מושלם בעבור שלל לקוחות החברה.

שערים חשמליים – איזה חומר גלם עדיף?

בסריקה מהירה של השוק, תמצאו כי מרבית החברות מציעות שערים חשמליים העשויים מחומרים שונים כגון: פלסטיק, עץ או אלומיניום. בחיפושכם אחר שער חשמלי, עליכם להכיר ולדעת את היתרונות והחסרונות הטמונים בכל חומר גלם: היתרון הבולט של הפלסטיק מתבטא במחירו הזול, החסרון בנטייה להשבר או להסדק בקלות רבה כאשר הוא נחשף לאור השמש. היתרון של העץ הוא כמובן במראה הקלאסי שהוא נותן, מצד שני, העץ דורש טיפול עקבי מאחר והוא ניזוק בקלות מרטיבות וגשמים.

בדיוק בשל כך פיתחנו את קו השערים חשמליים הייחודיים שלנו, העשויים מפרופילי אלומיניום ומותאמים היטב לאקלים הישראלי. האלומיניום כחומר גלם הינו בעל יתרונות רבים: הוא אינו סובל מרטיבות או קורוזיה, הוא עמיד וחסין ביותר, קל לעיצוב ובעל מראה נקי ויוקרתי. יתרה מכך, האלומיניום עצמו אינו חומר גלם יקר, כמו העץ למשל, ועל כן מאפשר מראה יוקרתי, מוצר איכותי ומחיר שווה לכל נפש.

שער חשמלי בעיצוב ובהתאמה אישית

במרבית החברות תוכלו לבחור את השער או הגדר שלכם מקטלוג קיים, מתוך תמונות או מהמבחר הקיים בתצוגת החנות. בשיטה זו ייתכן כי המאגר הקיים לא יעלה בקנה אחד עם הטעם, העיצוב הכללי של הבית או התשוקה שלכם. אנחנו מאמינים כי פשרה היא איננה אופציה ומציעים לכם שירות מקצועי ומוצר איכותי בהתאמה אישית. החברה מאפשרת לכם לבחור שערים חשמליים מעוצבים הן מתוך המאגר הקיים והן בעיצוב בהזמנה והתאמה אישית של שער חשמלי שיותאם לדרישותיכם.

אחרי שבחנתם היטב את הצרכים, בחרתם את חומר הגלם ואף עיצבתם לעצמכם שערים חשמליים מסוגננים וייחודיים – עליכם לוודא כי אכן תקבלו את השרות הטוב ביותר. ריילגייט כחברה בעלת מוניטין של שנים רבות בתחום, אשר במהלכן צברה קהל לקוחות נאמן ושבע רצון מעסיקה אנשי מקצוע בתחום מסגרות האלומיניום, צוותי שירות והתקנה, ונציגי שירות מקצוענים מבטיחה לכם קבלת שירות אמין, הרכבה מקצועית ותוצר איכותי במיוחד – במחירים נוחים ויחס אישי וחם.

פנו אל המומחים של חברת ריילגייט להצעת מחיר משתלמת והוגנת, ותיהנו משירות מסור וליווי אישי של המובילים בתחום.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות