פרזול

ידיות מעוצבות בהתאמה אישי

ריילגייט מציעה מבחר ידיות מעוצבות בהתאמה אישית ובעיצובים מרהיבים:
ידיות הן חלק בלתי נפרד מהשערים בכניסה לביתכם, הסיבה לכך טמונה בעובדה שהן נמצאות בשימוש מתמיד ומהוות חלק אינטגראלי וחשוב בעיצוב הכללי של האיזור בו הן נמצאות. לשם כך חשוב לבחור ידיות עמידות, חזקות המדברות בשפת העיצוב הכללית של השער, הגדר או אפילו כלל המבנה.

חברת ריילגייט מתמחה בעיצוב, ייצור והרכבה של שלל הרכיבים המקיפים את המבנה, הכוללים בין היתר: גדר, שער או מעקה. כחלק מהתמחות מקצועית זו החברה מציעה גם את שירות מכירת הידיות ואף מייצרת אותן בעצמה כדי להגיע להתאמה מלאה, הרמונית ומושלמת עם שאר הרכיבים אשר מרכיבים את הדלת.

חשיבות חומר הגלם בקניית ידית

ידיות הן מוצר שמיש בשגרת היום יום השוטפת, ועל כן מטבען נוטות להפגע בשלב מוקדם יותר מרכיבים אחרים הסובבים את הבית. באופן טבעי, המגע היומיומי עם הידית שהוא הרבה יותר תדיר מאשר עם השער עצמו או עם הגדר פוגע באורך חייה של הידית בעמידותה וביצובותה. לשם שמירה על איכות הידיות שבביתנו והבטחת איכותן ושימושן לאורך טווח של שנים רבות חשוב להכיר את הפתרון הנכון והאידאלי ידיות איכות מובחרות מבית ריילגייט ידיות המתכת של ריילגייט עשויות בטכניקה של יציקה, מאלומיניום או בשילובים שונים. כל הסוגים נבנים בתוצרת ייחודית ועצמאית של החברה מתוך מבחר קיים או בהתאמה אישית לרצונות הלקוח ולשאיפתו העיצובית.

חוזקו של האלומיניום הוא בחוסן הטבעי של החומר, העולה על רוב המתכות האחרות. האלומיניום עמיד בפני פגעי מזג האוויר ובכלל זה רטיבות וחשיפה לשמש, גמישותו העיצובית של האלומיניום מאפשרת ייצור של מבחר דגמים לשביעות רצון הלקוח וכמובן את מכירתו ורכישתו במחירים סבירים, הוגנים ומשתלמים. אנו בחברת ריילגייט מאמינים כי שימוש נכון ומקצועי בחומרי גלם איכותיים ויוקרתיים לצורך ייצור מוצרים משלימים להגנה, בטיחות ומיגון של מבנים, הוא המוביל להצלחת החברה באופן עולמי ולייצור עמיד, אמין ואיכותי של שלל מוצרים מובילים בתחום. על כן, אנו בחברת ריילגייט פועלים לצורך שיווק מקצועי איכותי, זמין ואמין הנעשה תוך הקפדה מלאה על שימוש מוחלט בחומרי גלם מובילים ועמידים לטובת הצרכן ולטובת איכות המוצר כאחד.

ידיות בעיצוב מושלם

כאשר אנו מעוניינים לרכוש לביתנו הפרטי, למשרדנו ואף לחצרותינו את הידיות הטובות ביותר שיתאימו לשער ולדלת הכניסה באופן מושלם ובעיצוב ייחודי ומרהיב, הרי שעלינו לפנות אל המומחים בתחום השיווק והייצור של ידיות. כיום, בעידן בו אנו חיים ישנו דגש רב הניתן על עיצוב נכון ומותאם באופן מושלם, תוך שילוב מנצח של איכות המוצר ועמידותו. לאור העובדה שריילגייט מייצרת את מוצריה מהתחלה עד הסוף, ניתן לקבל עיצוב ידיות מתכת בהתאמה אישית מלאה ומושלמת עבור כל מטרה ובעבור כל צורך. בעידן בו הטכנולוגיות החדישות פועלות באופן מתמיד לצורך ייצור המוני, ניתן לשלב באופן ראוי איכות ועיצוב גם יחד.

aluminum-handles

על ידי שילוב נכון של העסקת אנשי מקצוע מומחים בתחום הייצור והשיווק, אנו בחברת ריילגייט גאים להציג לקהל לקוחותינו את המבחר הגדול של סוגי ידיות, כאשר ניתן לבחור מאפיינים שונים של הידית כגון:
• גימור הידית – ישר / מעוגל / חד…
• עיצוב מבנה הידית – ידיות בצורות שונות
• מבחר גדול של צבעים – מגוון נרחב של צבעי מתכת סטנדרטיים או צבעים "חיים" – בהתאם לטעמכם האישי ולצורכיכם העיצוביים.
• גודל ידית משתנה – 20 ס"מ / 400 ס"מ / גדלים נוספים.

לא מתפשרים על איכות ועמידות, היום בוחרים במוצרים מובילים ואמינים ללא פשרות ! צרו קשר עכשיו להתאמה אישית של הידית שלכם למבנה קיים או כחלק מחבילה כוללת של שערים וגדרות

שינוי גודל גופנים
ניגודיות