מעקה למרפסת

מעקות בטיחותיים למרפסת מבית ריילגייט

מעקה המרפסת מגן על יושביה מפני נפילה וסיכון. עם זאת, לעיצוב המעקה של המרפסת יש תפקיד חשוב יותר בהשוואה למעקות אחרים. לאור העובדה שהמרפסת משמשת את דיירי הבית או המבנה לרגעי הירגעות ומנוחה, עיצובה בהתאמה לטעמם של דיירי המבנה הוא חשוב ביותר.

מבחר דגמי מעקות מרפסת מעוצבים

כחלק בלתי נפרש משירותי חברת ריילגייט לייצור איכותי ועמיד לייצור של מוצרי בטיחות מובילים ומשלימים לכל חלל פנימי וחיצוני כאחד ולכל מבנה, אנו ממספקים לשלל לקוחות החברה (העסקיים והפרטיים כאחד), גם מבחר נרחב וייחודי של מעקות מעוצבים למרפסות. בשל הצריכה האופנתית המתבצעת על פי פרמטרים של מנחים של עיצוב והתאמה, ומתרחשת בשנים האחרונות בקרב בעלי דירות רבים ובקרב בעלי עסקים רבים, נכנסו באופן טבעי ומתבקש אל תחום המעקות למרפסות גם עיצובים מיוחדים ואפשרויות מגוונות של ייצור אישי ובלעדי למעקה למרפסת.

חברת ריילגייט הינה חברה הפועלת בתחום הייצור, השיווק וההתקנה של מעקות, גדרות, ידיות וכיוב', מזה שנים רבות. על כן מיטב עובדיה הם המומחים המובילים את התחום בארץ, ויחד עם זאת עומדים לרשות החברה מיטב המעצבים אשר משתלבים נכונה בתחום הייצור (על מנת לאפשר ייצור מעוצב על פי התאמה מלאה לרצונות הלקוח, באופן בלעדי וייחודי). כך, שבסופו של יום לקוחות חברת ריילגייט יוכלו ליהנות מרכישה נכונה, משתלמת וכדאית של מוצרי החברה, באיכות ועמידות ללא פשרות יחד עם עיצוב מרהיב וייחודי על פי בחירתם למעקה למרפסת ושלל מוצרים מובילים.

מעקות מרפסת – סוגים שונים

המעקות הנפוצים עשויים זכוכית, מתכת כמו ברזל ופלדה או אלומיניום. הזכוכית יפה ואלגנטית אך מחירה גבוה והיא דורשת תחזוקה רבה כדי לשמור על מראה אלגנטי ונקי. הברזל הוא חזק אך בהשוואה של משקל מול חוזק, האלומיניום מנצח. בנוסף, לברזל יש בעיה של חלודה המביאה לחולשה מבנית של המעקה. האלומיניום מאפשר שילוב של חוזק, עמידות ודרישות תחזוקה מינמליות.

עיצוב מעקה למרפסת

עיצוב איכותי מתחיל בבחירת מוצר איכותי, על כן חשוב לזכור כי עיצוב איינו תחליף לאיכות ועמידות המוצר, וזאת במיוחד כאשר מדובר במוצר מציל חיים כמעקה למרפסת. אנו בחברת ריילגייט יודעים ומודעים לסכנות הממשיות אשר עלולות להתרחש באזור המרפסת בביתנו, במשרד, במסעה וכד', על כן כל מוצר אשר מיוצר ונמכר מחברתנו הינו מוצר אשר עובר בקרות איכות מחמירות ובדיקת אנשי מקצוע מובילים (לשם בדיקת איכות מרבית, עמידות ואמינות לשימוש יום יומי שוטף). כחלק בלתי נפרד מייצור מעקות ושלל מוצרים, אנו שמים דגש רב על איכות חומרי הגלם המשמשים לייצורם ועל כן מקפידים על עמידה בתקנים מחמירים, איכות גבוהה ללא פשרות של מוצרים וחומרי גלם יוקרתיים ואיכותיים. עיצוב מעקה למרפסת אשר משתלב באופן מושלם עם קריטריונים מהותיים של בטיחות ועמידות הינו אפשרי בחברתנו, שכן פיתחנו את מיטב הטכנולוגיות והמכשירים החדשנים לכדי יצירה מושלמת של מוצרי בטיחות איכותיים ואמינים יחד עם שילוב של עיצובים ייחודיים ומרהיבים בשלל סגנונות וצבעים לבחירת הלקוח.

מעקה למרפסת

ריילגייט, לאור העובדה שהיא מייצרת את המוצרים בעצמה על ידי מיטב המקצוענים בתחום האלומיניום, מאפשרת ללקוח מבחר אינסופי של עיצובים למעקה המרפסת. ספציפית למרפסת עצמה או כחלק מחבילה עיצובית כוללת של מעקות, גדרות ושערים של המבנה. גמישותו של האלומיניום מאפשרת אינספור עיצובים שונים, כחלק מהקטלוג שלנו או בהתאמה אישית לטעמו של הלקוח. כל זה במבחר צבעים גדול ובשילוב אלמנטים באלומיניום לפי בחירה – אלמנטים כמו זכוכית אטומה או שקופה, פיתוחים מיוחדים בסגנונות שונים ועוד. אנשי השירות שלנו יעזרו לכם בתכנון מעקה המרפסת שלכם משלב העיצוב – תוך התחשבות בדרישות הטכניות והמבניות של המרפסת שלכם ובטעמכם האישי – עד לשלב סיום ההתקנה לשביעות רצונכם המלאה.

התקשרו אלינו עכשיו ונעזור לכם בבחירת מעקה אלומיניום למרפסת שלכם שיהיה בטוח, אלגנטי ועמיד במחירים נוחים ולשביעות רצונכם המלאה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות