מעקה בטיחות

מדוע כל כך חשוב להתקין מעקה בטיחות?

ישנה חשיבות רבה לשמירה מוחלטת וראויה על בטיחות ועל ביטחון, שכן שני הפרמטרים הללו הם אל שיותירו אתכם בריאים ונינוחים בכל חלל בו תמצאו. התקנה של כלים שימושיים במבנה בו ישנה התנהלות ערה של אנשים וקיום של תנועה הינה הכרחית וחשובה עד מאוד, שכן הכים בטיחותיים אלו נועדו בכדי להגן עלינו ועל חיינו באופן מושלם ומדויק מפני מפגעים רבים. כלי מיוחד המוכר לכלל אוכלוסיית העולם, הן בשל אמינותו הרבה והן בשל איכותו ועמידותו הוא כמובן מעקה הבטיחות.

מעקה בטיחות הינו כלי עזר מצוין הממשי אשר הוכיח ומוכיח את יעילותו הרבה בשמירה מלאה על ביטחוננו ופעמים רבות גם על חיינו. על כן, חשיבות התקנתו של מעקה בטיחות בכל מבנה ומחוצה לו הינה מהותית ומשמעותית לכל, ואין לזלזל בה או שמא להוריד מערכה. על מנת להבטיח את ביטחונכם האישי ואת ביטחונם של הנוכחים במבנה מסוים ומחוצה לו, הרי שעליכם לרכוש מעקה איכותי ועמיד ולהזמין שירותי התקנה של מומחים בתחום, אשר יוכלו לספק לכם את התקנת מעקה הבטיחות הראויים והמקצועיים לשקט נפשי ולביטחון מתמיד.

מעקות בטיחותיים, לגג, למרפסת, למדרגות או למעברים

מעקה בטיחותי הוא אלמנט עיצובי בולט כחלק מבית הלקוח, משרדו או המבנה שעל עיצובו הוא מופקד אך מעבר לכך, תפקידו הבטיחותי הוא חשוב ביותר. בבחירת מעקה יש לשים לב קודם כל לנושא הבטיחותי. מעקה בטיחות איכותי, יישמר לאורך שנים רבות, ידרוש תחזוקה מינימלית וישמור על עיצובו ללא צורך בטיפולים משמעותיים. מעקה האלומיניום מבית ריילגייט עונה על הדרישות האלו: החוזק הוא תוצר טבעי של השימוש באלומיניום, כך גם העמידות. לעומת ברזל, או פלדה, משקלו קל מהותית והוא אינו מכביד על המבנה. בנוסף לזה אלומיניום אינו רגיש לחלודה או קורוזיה הפוגעים בחוזק המבני. כל התוספים והכלים האלו הם אלו שתורמים לרמת בטיחות גבוהה של מעקה למרפסת איכותי, עמיד ואמין המיוצר על ידי מיטב אנשי המקצוע המומחים בתחום, במחיר נוח, הוגן ומשתלם.

רמת בטיחות גבוהה של מעקה

ישנה חובה חוקית להתקין מעקה בטיחות על פי סטנדרטים במרפסת, במדרגות ובמקומות אחרים. הגובה המינימלי המומלץ הוא כשבעים סנטימטרים. בנוסף ישנה הקפדה על רווחים שלא יאפשרו מעבר של ילדים ותינוקות או חלילה, מצב הדורש חילוץ מתוך המעקה עצמו. גם מרווחים אלו ומידותיהם נקבעים היום על פי תקנים ולכן חשוב להתייעץ באנשי מקצוע עוד בשלב התכנון.

עיצוב מעקה הבטיחות שלכם

כאשר בוחרים לרכוש מעקה בטיחות איכותי מבית חברת ריילגייט המובילה במקצועיות ללא פשרה ומזה שנים רבות את תחום הייצור האמין בארץ של מעקות, ידיות, גדרות ושלל פתרונו בטיחות והגנה איכותיים ועמידים, הרי שבחרנו להתחיל נכון במיגון ביתנו ובאבטחת יושביו. החברה מאפשרת מתן ייעוץ ראשוני מקצועי של מומחים בתחום, אשר ילוו את קהל לקוחותינו כבר מהגעתם לחברה. הייעוץ הניתן לקהל לקוחותינו הינו ייעוץ מקצועי הנעשה לשם התאמה מושלמת של מעקה בטיחות נכון וראוי לביתם הפרטי, לבית העסק, למשרד ובכלל לכל, חלל, מבנה ומטרה, אנו מקפידים לאפשר לקהל לקוחותינו (העסקיים והפרטיים כאחד) את אפשרות הבחירה הבלתי מוגבלת, ועל כן אנו מקיימים בעבורם ייצור אישי והתאמה מלאה לצורכי הלקוח באופן אישי. הבחירה בעיצוב מעקה הבטיחות שלכם תתאפשר לכל לקוח מתוך מגוון נרחב של אפשרויות עיצוב מיוחדות ובלעדיות, יחד עם בחירת צבעים רצויים.

מעקה בטיחות

בחלק גדול מהמקרים תפקידו של מעקה הבטיחות הוא בעיקר פונקציונלי – הגנה על העוברים ושבים באיזור עליו הוא מגונן. עם זאת, ישנם מצבים בהם עיצוב המעקה הוא חלק חשוב בבחירת המוצר. בעיקר כאשר מדובר על מעקה בטיחות של מדרגות הבית, מעקה חיצוני של המרפסת, הגנה על מעברים באיזורים פתוחים עם הפרשי גובה ועוד. אנחנו בריילגייט מאפשרים לכם לשלב בין הדרישות הבטיחותיות לבין הדרישות העיצוביות האישיות שלכם. תוכלו לבחור בין מעקה בטיחותי סטנדרטי לבין מעקה בהתאמה אישית מלאה של צבע וצורה העומד בפני עצמו או מותאם לפתרון כולל של המבנה המעוצב: גדרות, שערים ומעקות.

כאשר הנכם עומדים אל מול הבחירה במעקה בטיחות למדרגות שבביתכם, בחרו נכון והתחילו בהקפדה מלאה ומוחלטת על בטיחות יחד עם שילוב של עיצוב. פנו אל המומחים בתחום וכך תוכלו ליהנות ממקצועיות ללא פשרות, אחריות ארוכת טווח לשימוש יום יומי נוח ומובטח במוצר, וכמובן עיצוב ייחודי ומיוחד. צרו איתנו קשר ונעזור לכם בבחירת מעקה מדרגות בטוח, אלגנטי ועמיד במחירים נוחים ולשביעות רצונכם המלאה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות