מעקה אלומיניום

מעקה אלומניום

ריילגייט הינה חברה מובילה בתחום הייצור והשיווק בתחום המעקות הארצי, החברה מתמחה בייצור מעקות אלומיניום עמידים אשר מוכיחים את אמינותם ואת איכותם בשימוש שוטף של שנים רבות, כחברה הנותנת פתרון כולל משלב העיצוב עד שלב הגימור הסופי, אנו בחברת ריילגייט מבטיחים לשלל לקוחותינו את ההתאמה המושלמת של כלל מוצרינו, החל משלב התכנון הראשוני ועד לשלב סיום הפרויקט. אנו מעדיפים לעבוד עם אלומיניום מכמה סיבות ברורות ונכונות:
– חומר האלומיניום הוא קל וחזק יחסית למתכות אחרות.
– האלומיניום הוא גמיש מבחינה עיצובית כך שניתן להתאים אותו למגוון יוצא דופן של עיצובים: מעקות אלומיניום במראה עתיק, מעקות אלומיניום במראה חדשני והייטקיסטי או מעקות אלומיניום עם פרזולים ופיתוחים במראה כפרי ומיוחד.

גמישות זו של החומר מאפשרת מבחר פתרונות החל מרמת השוק המוסדי עד רמת המרפסת הפרטית.
– בנוסף לזה, האלומיניום אינו רגיש לפגעי מזג האוויר כמו מתכות אחרות כך שאין בעיה של קורוזיה או חלודה ואין צורך לתחזק אותו באופן קבוע.
– בשל עמידותו הטובה וספיגתו הנכונה, האלומיניום מאפשר גם צביעה במבחר גדול של צבעים וחידוש מרענן של עיצוב מחודש כמידי כמה שנים.

שימושים במעקה האלומיניום

מעקות האלומיניום של ריילגייט משמשים למרפסות, גינות, גגות, מדרגות ואיזורים פנימיים. העובדה שבנוסף למעקות, ריילגייט מייצרת ומעצבת שערים, גדרות ומוצרים נלווים, מאפשרת פתרון כולל למוסדות, עסקים, בנייני דירות ובתים פרטיים. חוסנו ועלותו הסבירה של החומר הפכה אותו לחומר המועדף על אדריכלים, קבלנים ואנשי עיצוב.

מדוע גם במבנים ציבוריים, מוסדות ועסקים יש להתקין מעקה בטיחות?

כיום ניתן לראות שימוש נרחב של מעקות אלומיניום במגוון של עיצובים ייחודיים ובמגוון של צבעים נבחרים, שכן המעקות הללו משמשים מעיין מחסום ראשוני והרתעה מגנה מפני גורמים בלתי רצויים, על ידי כך שהם עוזרים בגידור עיצובי ופרקטי של אזורים שונים. המעקות מהוות פתרון בטיחותי מתקדם ונפוץ ועל כן ניתן לראות שימוש כלל עולמי בהן יחד עם התקנה מחייבת שלהן בכל מקום בו ישנה סכנת נפילה, החלקה או מעידה חלילה.

מוסדות ציבוריים , קניונים, מרכזי קניות ומקומות ציבוריים המרכזים בתוכם הגעה ומעבר של בני אדם במהלך שגרת היום יום, הינם המקומות הראשוניים באופן טבעי וברור, בהם יותקנו מעקות בטיחות איכותיות ועמידות, לצורך השמירה המוחלטת על חיי אדם. שכן, בהיעדר קיום והתקנה של מעקה בטיחות (מעוצב או סטנדרטי), יכולות להגרם תאונות, נפילות והחלקות בלתי רצויות, אשר יכולות להוביל לפציעות חמורות וכמובן לתביעות אל מול בעלי המבנה והאחראיים. על כן יש להבטיח כי בעסק לכם, במבנה העסקי, במשרד ובכלל קיימות מעקות איכותיות, עמידות ואמינות אשר הותקנו ע"י המומחים בתחום – למניעת החלקה ולשמירה על בטיחות ללא פשרות.

מחירי מעקות האלומיניום

בנוסף לכל היתרונות המוזכרים למעלה, האלומיניום נותן תמורה גבוהה למחיר אשר בו הוא נמכר ומיוצר.
שכן, המחיר למעקה אלומיניום הינו מחיר נמוך באופן יחסי למתכת ועל כן הוא מאפשר פתרונות במחירים סבירים גם למוסדות או מפעלים הנדרשים להתקנה היקפית של גידור, שערים ומעקה למדרגות באופן מקצועי ונכון, גם ללקוח הפרטי הזקוק לפתרון אישי כמו מעקה אלומיניום יחיד למרפסת, לבריכת השחייה או למדרגות. כך שבעצם השמירה על חייכם ועל ביטחונכם איננה דבר שהוא אינו בר השגה, בדיוק להיפך הוא הנכון ! כיום עם התפתחות הטכנולוגיות לייצור מכשור וכלי עזר בטיחותיים אתם יכולים ליהנות מרכישה נבונה ונכונה של מעקות אלומיניום בהתאמה אישית ובמחיר סביר והוגן אשר משתלם לכל. סדר גודל המחירים הינו סביר ופרקטי בשל השימוש בחומר האלומיניום, אך אין הדבר גורע מאיכותו או שמא מעמידותו הגבוהה של מוצר זה.

היום כבר לא מתפשרים על פחות ממושלם, כי היום בוחרים בשמירה על הבטיחות ועל החיים באופן ראוי לצד הבחירה בעיצוב והתאמה אישית של מעקות לביתנו, לעסק ולכל מטרה. רוכשים ובוחרים ממגוון נרחב של מעקות אלומיניום מיוחדות ואמינות, ומקבלים יחד עם המוצר את השירות האמין והמקצועי ביותר מבית ריילגייט – המומחים בייצור, שיווק והתקנת מעקות אלומיניום באחריות !

התקשרו אלינו עכשיו ונעזור לכם בבחירת מעקה אלומיניום שיהיה בטוח, אלגנטי ועמיד במחירים נוחים ולשביעות רצונכם המלאה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות