סוגי גדרות

סוגי הגדרות הקיימים בשוק ויתרונותיהם:

סוגי הגדרות הקיימים בשוק ויתרונותיהם:

בקנייה, שיפוץ או בניית בית חדש, משרד חדש או אזור אחר הדורש גידור, יש צורך להחליט מהו סוג הגדר המתאים. כיום ישנו מבחר גדול של סוגי גדרות בשוק וחשוב לקבל החלטה רק לאחר בדיקת כל הפרמטרים והבנת היתרונות והחסרונות של כל סוג גדר. בנוסף חשוב לדעת מה מאפשרת כל גדר מבחינה עיצובית – של הגדר עצמה, גמישות – יכולת להתאים את הגדר למבנה המבוקש, דקורציה נוספת של הגדר על פי רצונותיך כלקוח ותחזוקה שאמורה להיות חלק בלתי נפרד מהשיקולים בגלל המחויבות הנדרשת והעלות ארוכת הטווח

ישנו מגוון רחב של סוגי גדרות. הסוגים העיקריים הם:

• גדר פלסטיק
• גדר עץ
• גדר זכוכית
• גדר מתכת – ברזל או אלומיניום

סוגי גדרות

גדר פלסטיק:
הפלסטיק מחירו נמוך אך גדרות העשויות ממנו נסדקות בקלות מהחשיפה לחום ולשמש וכך מאבדות את צורתן וצבען המקוריים. הבחירה בגדר פלסטיק יכולה להיות לעיתים מפתה ובמבלבלת (בשל המחיר הנמוך), על כן רצוי לזכור כי גדר היא איננה מוצר שאותו יש להחליף לעיתים תכופות, אלא בדיוק להיפך הוא הנכון. הגדר אותה אתם רוכשים חייבת להיות איכותית, עמידה ואמינה, לשם הנאה מרבית מיעילותה ושימוש נוח ואמין בה. על כן הקפידו לבחור בגדר העשויה מחומרי גלם איכותיים וראויים אשר יתאימו למזג האוויר המשתנה וכך תוכלו ליהנות משימוש יעיל בגדר טובה למשך שנים רבות. זכרו כי החיסכון הרגעי שמתרחש בהוצאת סכום קטן על גדר פלסטיק, הוא זה שיוביל אתכם לרכישה נוספת של גדרות (בשל אי העמידות של גדר הפלסטיק), ולהוצאה כפולה ומכופלת בסופו של דבר… ועל זה נאמר " הקמצן משלם פעמים".

גדר עץ:
הבחירה בגדר עץ הינה בחירה אשר חייבת להיות שקולה בכובד ראש, הן בשל הצורך הברור בתחזוקה יקרה של גדר זו, והן בשל עדינות החומר ופגיעותו. גדר העץ מעניקה מראה מבוקש אך מחירה אינו נמוך (בשל העלות הגבוהה של חומרי העץ השונים ויבואם) ואילו החום והרטיבות מקצרים במקרים רבים את אורך חייה של הגדר בצורה משמעותית. תכונה נוספת של העץ היא חוזקו הנמוך ביחס למתכת, שכן אל מול נזקי מזג האוויר השונים נטייתו של העץ היא לספוג מים, להתעקם עד לכדי שינוי צורה ולעיתים לדהות ולאבד מצבעו המקורי עקב פגיעת קרני השמש הקופחת. על כן, טרם בחירתכם ברכישה של גדר עץ, חשוב להתייעץ עם מומחים בתחום ייצור ושיווק גדרות אשר יספקו לכם מידע אמין ומקצועי לכדי בחירה נבונה ומושכלת.

גדר זכוכית:
עיצוב גדרות זכוכית מקנות מראה אלגנטי. מחירן גבוה. הן דורשות תחזוקה ברמה יומיומית כמעט והזכוכית עצמה עשויה להשבר בקלות יחסית. ניקיון הגדרות הללו הוא ניקיון "סיזיפי" וקשה, עד לכדי כך שהוא לעיתים אף מייאש וקשה, זאת בשל העובדה שכל כתם וכל שריטה נראים למרחק ואינם ניתנים להסתרה. גדר זכוכית מהווה פתרון גידור יפה, מיוחד ואטרקטיבי במיוחד, ועל כן מפתה רוכשים רבים לבחור בה כגדר לביתם, גינתם ושטחם.

גדר מתכת – ברזל:
גדר הברזל הייתה בעבר גדר המתכת העיקרית בשוק. לאור העלייה המשמעותית במחירי הברזל, עלויות התחזוקה הכבדות – מניעת חלודה ושמירה על הצבע, היא אינה פופולרית כבעבר.

גדר מתכת – אלומיניום:
גדר אלומיניום היא המוצר העיקרי איתו אנחנו עובדים. מחירה נוח יחסית. היא גמישה מבחינה עיצובית, מאפשרת תוספות דקורטיביות שונות בקלות יחסית, ניתנת לצביעה, אינה דורשת תחזוקה קבועה ואינה רגישה לטמפרטורות קיצוניות. למידע נוסף על גדרות אלומיניום

סוגי הגדרות מתחלקים גם בין רמות האיטום השונות – לפי רמת הפרטיות הדרושה, הבדלי גבהים – בעיקר בין גדר חיצונית לגדר פנימית. פרמטר נוסף הוא ההבדלים ברמות הגימור בין סוגי הגדרות והשילובים הדקורטיביים הנוספים לעיצוב הבסיסי על פי סוג הגדר.

הנציגים שלנו ממתינים לשיחתכם. צרו קשר עכשיו והמומחים שלנו יעזרו לכם בבחירת ועיצוב הגדר הבאה שלכם

שינוי גודל גופנים
ניגודיות